olej/tektura, 23,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: „Ed. Schloemann”
z tyłu: „Schloemann Deuard (1888 – 1940)/patrz VOLLMER t. IV”
pochodzenie: kolekcja prywatna