Postać męska: akwarela/papier, 36,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana p.d.: „Antoni Sęk”
Postać kobieca: akwarela/papier, 36,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana p.d.: „Antoni Sęk”
sygnowana p.d.: „Antoni Sęk”
sygnowana p.d.: „Antoni Sęk”