Mojżesz Kisling (1891-1953), Le Port de Cannes

cena wywoławcza
~23 EUR
niesprzedana
~93 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

litografia barwna/papier, 28,7 x 38,6 cm (wymiary arkusza)

sygn. p.d. na kamieniu: "Kisling"