Emmanuel Katz, zw. Mané-Katz (1894-1962), Utracone marzenia Stempenju

cena wywoławcza
~23 EUR
niesprzedana
~23 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

Ilustracja do powieści Szolem Alejchema, 1966

litografia barwna/papier, 49,8 x 65,3 cm

sygn. na kamień l.d. :"Mané-Katz"