Michael Adlen (1898-1980), Sekwana w Paryżu

cena wywoławcza
~23 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

litografia/papier, 23,5 × 28 cm w świetle passe-partout,

sygn. p.d.: "Adlen/Paris"

sygn. ołówkiem p.d.: "Adlen"