Bolesław Cybis (1895-1957), Taos

cena wywoławcza
~23 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

z teki Folio One of American Indian - litografia barwna, papier, 38 x 48 cm

sygn. l.d.: B. Cybis, opisany na odwrociu: Timeless Ritual - Taos 258/1000, wraz z obwolutą do tej litografii

Praca nieoprawiona