Edward Okuń (1872-1945), Pejzaż włoski, 1937

cena wywoławcza
~6 451 EUR
~7 834 EUR

olej/płótno, 46,5 x 64 cm

sygnowany l.d.: "E. Okuń/1937" - monogram wiązany: "E" wpisane w "O"