Zygmunt Rozwadowski (1870-1950), Polski oficer ułanów na koniu, 1917

cena wywoławcza
~1 267 EUR
~1 267 EUR

akwarela/papier, 33 x 27 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d.: "1917/Z. Rozwadowski"