Czesław Wasilewski (1875-1946), Zaprzęg chłopski, 1929

cena wywoławcza
~2 073 EUR
~2 995 EUR

olej/płótno dublowane, 40 x 67,5 cm

sygnowany i datowany p.d.: "Cz. Wasilewski/1929"