Stanisław Kaczor Batowski (1866-1946), Jarmark, 1924

cena wywoławcza
~1 382 EUR
~1 497 EUR

olej/tektura, 22 x 29,5 cm

sygnowany i datowany p.d.: "1924/S. Batowski"