Wlastimil Hofman (1881-1970), Chrystus w czasie 40-dniowego postu, Kusiciel namawiający do odstąpienia od postu, 1934

cena wywoławcza
~6 451 EUR
~8 294 EUR

olej/płyta, 68 x 21 cm

sygnowany i datowany. l.g.: "1934/Wlastimil Hofman"