Wlastimil Hofman (1881-1970), Portret chłopca w czerwonym kubraczku

cena wywoławcza
~1 497 EUR
~1 958 EUR

olej/płyta, 16,5 x 29 cm

sygnowany l. g.: "Wlastimil Hofman"