Jerzy Kossak (1886-1955), Dwóch żołnierzy i dziewczyna podająca dzban z wodą

cena wywoławcza
~1 497 EUR
~1 958 EUR

olej/płyta, 34,5 x 49,5 cm

sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak/data nieczytelna"