Jerzy Kossak (1886-1955), Polski żołnierz goniący uciekającego Moskala, 1930

cena wywoławcza
~1 612 EUR
~2 073 EUR

olej/tektura, 37,5 x 49 cm

sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak/1930"