Jerzy Kossak (1886-1955), Wojska Napoleona przeprawiające się na drugi brzeg, 1924

cena wywoławcza
~4 147 EUR
~5 069 EUR

olej/płótno, 61 x 96,5 cm

sygnowany, opisany i datowany l.d.: "Kochanemu Przyjacielowi Puł. J. (nazwisko nieczytelne)/Jerzy Kossak/1924”

obraz za szybą