Jerzy Kossak (1886-1955), Żołnierz na koniu w walce z wilkami, 1938

cena wywoławcza
~3 225 EUR
~4 147 EUR

olej/płyta, 55 x 81 cm

sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak/1938"