Jerzy Kossak (1886-1955), Żołnierz prowadzący konia, 1908

cena wywoławcza
~1 612 EUR
~2 304 EUR

olej/płyta, 40 x 50 cm

sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak/1908"