Jerzy Kossak (1886-1955), Na kalifornijskiej prerii, 1945

cena wywoławcza
~1 728 EUR

olej/płyta, 33 x 50 cm

sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak/1945"

na odwrociu opis: "Potwierdzam autentyczność obrazu/Jerzy Kossak" oraz autorska pieczątka