Zdzisław Cyankiewicz (1912 Białystok - 1981 Paryż) Bukiet kwiatów, 1945

cena wywoławcza
~443 EUR

olej/papier, 34,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.g.: 'Cyankiewicz 45'
na odwrocie pieczęć: ATELIER CYANKIEWICZ 1912-1981