Kazimierz Sichulski (1879 Lwów - 1942 Lwów), Drzewa nad jeziorem, 1921

cena wywoławcza
~4 205 EUR

olej/płótno dublowane, 67,8 x 54,5 cm
sygn. p.d.: „Sich 921”