Maria Ziomek – Kowalewska (1905 – 1975), Kobiety w ogrodzie

cena wywoławcza
~747 EUR

olej/płótno, 74,5 x 67 cm

sygnowany p.d.: „M. Ziomek-Kowalewska”

opłata droit de suite