Joachim Weingart (1895 –1942), Akt kobiecy

cena wywoławcza
~1 635 EUR

gwasz/papier/płótno, 74 x 55,5 cm

sygnowany p.d.: „Weingart” (podwójnie)

opłata droit de suite